O nas

Happy People - O nas
O nas

Pomagamy Klientom

w znalezieniu drogi do instytucji państwowych, samorządowych czy mediów, zarówno regionalnych, ogólnopolskich jak i europejskich. Tam, gdzie kończą się możliwości zwykłej agencji reklamowej, pojawiamy się MY.

left-quote1
W komunikowaniu treści, które skutecznie wpływają na ośrodki decyzyjne, dysponujemy jednym z najlepszych w Polsce zespołem specjalistów Social Media i polityki Google.

Zespół Happy People to byli dziennikarze i działacze zarówno z obszaru publicznego jak i biznesu. Zajmujemy się legislacją i prawodawstwem na poziomie samorządu. Kwestie zezwoleń, zgód, koncesji, umorzeń to nasza domena. Docieramy bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za procesy, przekonujemy ich doskonale wyselekcjonowaną, rzetelną informacją i przekazem.

Jeśli jakaś treść ma zaistnieć on-line, my kierujemy ją wszędzie lub punktowo.

Pozyskujemy informacje z Open Source, archiwów IPN, CAW oraz z wszelkich rejestrów, jak np. rejestr ksiąg wieczystych, KRS-ów, rejestr dłużników. Korzystamy z białego wywiadu. Wdrażamy także działania niestandardowe, których skalę i zasięg omawiamy wyłącznie w cztery oczy z Klientami.

Współpracujemy z mediami, które potrafimy zainteresować sprawami naszych Klientów.

Jesteśmy skuteczni, nietuzinkowi, kreatywni i zorientowani na Twój cel.

Spotkaj się z nami! Poznasz konkrety szyte na miarę Twojej organizacji!

Do zobaczenia!

Góra