Media Relations

Media Relations
left-quote1
Media są czwartą władzą. Odgrywają kluczową rolę w komunikacji przedsiębiorstwa z otoczeniem, kształtowaniu wizerunku i budowaniu opinii publicznej. W świecie, w którym informacja jest czynnikiem priorytetowym, jej jakościowa produkcja, optymalizacja i skuteczna dystrybucja do grupy docelowej są podstawowymi elementami sukcesu.

Działamy w Warszawie, mieście, w którym swoje siedziby mają największe i najbardziej liczące się media. Jesteśmy specjalistami zajmującymi się budowaniem obrazu firmy, nawiązywaniem i utrzymywaniem efektywnych relacji z obszaru mediów. W naszym zespole pracują doświadczeni dziennikarze i specjaliści od public relations z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu tego rodzaju treści i w ich krytycznej analizie. Pomagamy naszym Klientom wydobywać się z trudnych sytuacji związanych z obciążeniem wizerunkowym. Optymalizujemy narrację pod kątem opinii publicznej, tworzymy pozytywny wizerunek marki. Dzięki budowaniu efektywnych relacji z mediami, czyli media relations, przedsiębiorstwa naszych Klientów zyskują na popularności i rozpoznawalności.  Niwelujemy negatywne skutki „wpadek wizerunkowych” firm naszych Klientów i rozmywamy pejoratywny odbiór społeczny.

Czym są media relations?

Media relations to relacje z mediami, za których pośrednictwem przedsiębiorstwo kontaktuje się z szerokim gronem odbiorców, np. informuje konsumentów oraz opinię publiczną o swoich decyzjach, polityce firmy, działalności, działalności charytatywnej i produktach. Dzięki relacjom medialnym przedsiębiorstwo staje się marką rozpoznawalną i kojarzoną z konkretnym produktem, ale również z misją i filozofią firmy, jej wartościami. Media relations to sztuka budowania relacji opartych na zaufaniu, współpracy i wzajemnym zrozumieniu a jednocześnie sposób na kreowanie wizerunku firmy, promowanie jej oferty i osiągnięć. To także jedna z naczelnych metod świadomego i konsekwentnego radzenie sobie z kryzysem wizerunkowym.

Media relations w Happy People

Na każdym kroku dbamy o jakość wizerunku i relacji medialnych naszych Klientów. Szyjemy na miarę najskuteczniejsze kampanie medialne. Współpracujemy z największymi graczami na rynku mediów i social mediów. Współdziałamy z topowymi influencerami. Sięgamy po prasę, radio, telewizję, media społecznościowe, blogi, podcasty, newslettery, portale branżowe. Czuwamy nad dystrybucją komunikatów i informacji. Organizujemy konferencje prasowe, także te nietypowe. Tworzymy niesztampowe i zapadające w pamięć teksty w oparciu o dane z branży, analizę trendów, statystyk, case studies, opinie ekspertów. Bywamy agresywni, szokujący, łagodni, emocjonalni, szaleni i szalenie poprawni. Głaszczemy i chłoszczemy opinię publiczną. Stawiamy ludzi pod pręgierzem i wynosimy ich pod niebiosa. Cokolwiek robimy, robimy to skutecznie.

Góra